RTU400-Ent


RTU 400-Ent محصولی از پرتونگار، موفق و قابل اطمینان در زمینه جمع آوری داده ها از دیتا لاگر و ارسال آن به یک مرکز کنترل کننده از طریق بسترهای مختلف ارتباطی اعم از PSTN و GSM‌ می باشد.RTU 400-Ent وسیله ای ارتباطی بین سخت افزار و نرم افزار با نوعی طراحی ترکیبی فشرده با LCD، کارت حافظه و انواع واسط های ارتباطی می باشد. این دستگاه جهت توسعه دورسنجی (Telemetry) انواع سیستم های هواشناسی، آب شناسی و محیطی کاربرد دارد. همچنین جهت برنامه های کاربردی تولیدات صنعتی نیز مناسب می باشد. از ویژگی های مهم دیگر آن می توان به کارایی بالا، طراحی فشرده و مصرف انرژی پایین آن اشاره کرد.

  دریافت فایل کاتالوگ


برخی مشخصات فنی
تغذیه 12V..35VDC
توان مصرفی حالت عادی: 50mA (حداکثر)
توان مصرفی حالت ارتباطی: 150mA (حداکثر)
مسیر ارتباطی دو عدد پورت RS232 و یک عدد پورت RS485
حافظه
  • SD Memory 1GB~4GB
زمان نمونه برداری
1s to 24Hrs


ماژول GPRS -  مدل GM400

ماژول GPRS‌ پرتونگار توانایی اتصال مستقیم به پورت سریال کامپیوتر به منظور ارتباط بی سیم شامل ارسال و دریافت داده و یا پیام های متنی را دارد. همچنین می تواند به تجهیزات کنترلی که دارای پورت RS232‌ می باشند متصل شده و به شما این امکان را می دهد که از راه دور سیستم خود را مدیریت نمایید که این می تواند شامل دیتالاگرهای ایستگاه های خودکار هواشناسی، دستگاه های انتقال داده و غیره می باشد.
اتصال GPRS به شما این امکان را می دهد تا یک سیستم مدیریت از راه دور همیشه فعال داشته باشید.

  دریافت فایل کاتالوگ


برخی مشخصات فنی
تغذیه 12V..35VDC
توان مصرفی حالت عادی: 20mA (حداکثر)
توان مصرفی حالت ارتباطی: 60mA (حداکثر)
مسیر ارتباطی  پورت RS232 مودم GSM/GPRS  - مدل GM400-232

مودم GPRS/GSM پرتونگار توانایی اتصال مستقیم به پورت سریال کامپیوتر به منظور ارتباط بی سیم شامل ارسال و دریافت داده و یا پیام های متنی را دارد. همچنین می تواند به تجهیزات کنترلی که دارای پورت RS232 می باشند متصل شده و امکان دسترسی و تخلیه داده های ثبت شده درون آن تجهیزات را فراهم سازد. اتصال GPRS به شما این امکان را می دهد تا یک سیستم مدیریت از راه دور همیشه فعال داشته باشید.
 
  دریافت فایل کاتالوگ