نرم افزار تخصصی هواشناسی (مناسب برای یک ایستگاه)


این نرم افزار در دو حالت سنتی و خودکار در ایستگاه های هواشناسی قادر به فعالیت می باشد. همچنین قابلیت ارتباط با دیتالاگرهای Lambrecht, Thies , Theodor Fridrichs و Vaisala و لوفت و  لاگرهای شرکت پرتونگار را دارا می باشد و ضمن ارسال انواع فرامین کلیه مقادیر آن را به صورت زنده دریافت می نماید و همینطور می تواند از داده های ذخیره شده در حافظه دیتالاگر نیز فایل هایی با ساختار استاندارد تهیه کرده و به سیستم جامع جمع آوری اطلاعات ایستگاه های خودکار ارسال نماید. همچنین امکان تهیه و ارسال انواع گزارش‌های هواشناسی اعم از سینوپ و متار و کلیما و اسپسی فراهم می‌باشد.
نرم افزار جمع آوری اطلاعات ایستگاه های هواشناسی

این نرم افزار که در واقع یک سرویس می باشد قادر است داده های تعداد نامحدودی ایستگاه هواشناسی را جمع آوری نموده و در دیتابیس ساختار یافته ذخیره نماید. برخی از وظایف این سرویس نرم افزاری عبارتند از:

- دریافت اطلاعات Online از ایستگاه ها
- دریافت گزارشات استاندارد سینوپ و متار و ...
- دریافت اطلاعات کدهای بافر
- دریافت فایل ها و لاگ های ارسالی از ایستگاه ها
- ارسال اطلاعات و گزارشات استاندارد به سازمان مرکزی


سامانه تحت وب مانیتورینگ اطلاعات هواشناسی

وب سایت مانیتورینگ داده ها قادر است اطلاعات دریافتی از ایستگاه ها را به نمایش گذاشته و انواع نیاز های کاربران را پاسخگو باشد. انواع گزارش گیری، ترسیم نمودار، گلباد، مکان یابی ایستگاه ها روی نقشه آنلاین، وضعیت ایستگاه ها، سنسورها و غیره از وظایف این برنامه می‌باشد.
نرم افزار تحت ویندوز مانیتورینگ اطلاعات هواشناسی

نرم افزار مانیتورینگ داده ها قادر است اطلاعات دریافتی از ایستگاه ها را به نمایش گذاشته و انواع نیاز های کاربران را پاسخگو باشد. انواع گزارش گیری، ترسیم نمودار، گلباد، وضعیت ایستگاه ها، سنسورها و غیره از وظایف این برنامه می‌باشد.
نرم افزار تحت اندروید مانیتورینگ اطلاعات هواشناسی (آرتمیس)

نرم افزار مانیتورینگ داده ها قادر است اطلاعات دریافتی از ایستگاه ها را  در تلفن همراه به نمایش گذاشته و انواع نیاز های کاربران را پاسخگو باشد. انواع گزارش گیری، ترسیم نمودار، مکان یابی ایستگاه ها روی نقشه آنلاین، وضعیت ایستگاه ها، سنسورها و غیره از وظایف این برنامه می‌باشد.
نرم افزار پیکربندی دیتالاگر پرتونگار (آماتیس)


این نرم افزار قادر است اطلاعات لحظه ای و محتوای حافظه دیتالاگر را دریافت نموده و به کاربران ارائه نماید. همچنین پیکربندی سنسورهای لاگر و سایر تنظیمات مربوط یه دیتالاگر نیز در این نرم افزار لحاظ شده است.

توجه: فایل exe برنامه به صورت Run as administrator باز شود.

  دریافت نرم افزار آماتیس برای ورژن پایین تر از 6.7

  دریافت نرم افزار آماتیس برای  ورژن بالاتر تر از 6.7


نرم افزار پیکربندی RTU پرتونگار (آگات)


این نرم افزار قادر است اطلاعات لحظه ای و تنظیمات RTU را دریافت نموده و به کاربران ارائه نماید. همچنین پیکربندی سنسورها و سایر تنظیمات مربوط یه RTU  نیز در این نرم افزار لحاظ شده است.

توجه: فایل exe برنامه به صورت Run as administrator باز شود.

  دریافت نرم افزار آگات