درباره ما

درباره ما

شرکت پرتونگار با هدف توسعه مرزهای علوم انفورماتیک و الکترونیک بیش از یک دهه است که پا به عرصه صنعت کشور نهاده است. گستردگی و تنوع زمینه های فعالیت باعث شد که ایجاد بخش های زیر مجموعه الکترونیک, نرم افزار و اطلاع رسانی به عنوان یک ضرورت مطرح شود زمینه های فعالیت شرکت بسیار متنوع بوده و به طور عام شامل طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای سیستمی، طراحی و تولید سخت افزارهای خاص، طراحی و اجرای شبکه های رایانه ای، مشاوره در پروژه های گوناگون و ... می باشد. در طول مدت سپری شده از تاسیس این شرکت بیشتر فعالیت های صورت گرفته حول محور دور سنجی (Telemetry)، ساخت تجهیزات ذخیره و ثبت پارامترهای محیطی (Data Logger)، ساخت تجهیزات مخابراتی ارسال داده، طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای جامع جمع آوری اطلاعات ایستگاه های تله متری و ... می باشد.

مهارت های ما

نرم افزار های تخصصی 95 درصد

سخت افزار و تجهیزات تله متری 85 درصد

سنسور و دیتالاگر های هواشناسی 90 درصد

سامانه های مانیتورینگ داده ۹۰ درصد

جمع آوری و انتقال داده 75 درصد

ایستگاه خودکار هواشناسی 95 درصد

بیانیه مأموریت

ماموریت اصلی شرکت تحقیق و توسعه در زمینه های انفورماتیک، الکترونیک و فناوری اطلاعات بوده و همواره سعی نموده است با بهره گیری از فناوری های نوین و نیروهای مجرب و برگزیدن استراتژی مناسب، تصویر ذهنی مشتریان را بهبود بخشد و متعاقبا شرایط مناسب و قابل قبولی جهت تداوم همکاری نیروی انسانی و توام با رضایت و ارتقا موقعیت شرکت در محیط رقابتی فراهم گردد.

آرمان و چشم انداز شرکت فناوران اطلاعات پرتونگار دانش

ما بر آنیم با بهره گیری موثر از نیروهای مجرب، تکنولوژی روز، مدیریت کارآمد، ابزار نوآوری و خلاقیت نقطه درخشانی در عرصه علم و فناوری کشور عزیزمان ایران باشیم.